Stromový skřítek

Dalším úkolem ve školní soutěži pro třídy bylo vyrobit skřítka svého stromu. Každá třída svého skřítka nejen vyrobila, ale i originálně pojmenovala.

Koláž třídních stromů

Další soutěž byla zaměřena na pozorování třídního stromu v závislosti na ročním období. Žáci měli za úkol vyfotografovat třídní strom 4x v průběhu školního roku vždy pokud možno ze stejného místa. Získané fotografie byly použity do koláže, kterou pro všechny třídy na škole vytvořila žákyně 9.A Nikola Nováková. Koláže byly předány prostřednictvím třídních učitelů do tříd a žáci si je mohli založit do sborníků pro poslední letošní soutěž.

Baterie do koše nepatří

Školní soutěž zahrnovala sběr vybitých baterií. Sesbírané baterie jsme se třídou 7. B a jejich vyučujícími pracovních činností Olgou Bujdákovou a Vladimírem Kumpou odnesli (odvezli autem) do sběrného dvora v Městě Touškově. Žáci měli možnost si prohlédnout všechna zákoutí sběrného dvora a vyslechnout zajímavý výklad paní starostky Vilmy Kunešové.