May Day 2013

Výsledek  společné činnosti zúčastněných škol při Asijském May Day 1. 5. 2013 v areálu ZOO a BZ města Plzně činí 20 072 Kč. Vám všem patří velký srdečný dík☼. Je to částka bez sbírky od ZŠ a MŠ Města Touškov, která si ještě sbírku neuzavřela a dále pokračuje na své škole. Náš výsledek(ještě neúplný) je velice hezký a už nyní mohu říci, že z něj bude zaplacena nová střecha nad odchovnou hmyzu a krmných hlodavců v Záchranném centru Talarak. Zasílám také reakci vedoucího centra Pavla Hospodářského:

"Ahoj, to je skvělé - jen tak dál plzenští draci :-)

tohle by mělo stačit na opravu střechy myšárny - včera jsme rozpočítali materiál - PHP37000,-...

dnes se nám totálně vysypalo vodní čerpadlo- takže čerpáme ručně a voda má rezavou barvu :-(

Pa"