eTwinning - Mezinárodní projekt
Spolupráce se zahraničními školami

Quality Label

Hradec Králové, 9. - 11. 10. 2014

V říjnu se uskutečnila Národní konference eTwinning 2014. Konference byla otevřená všem učitelům (MŠ, ZŠ, SŠ) a také všem odborníkům a dalším pracovníkům v oblasti vzdělávání z celé České republiky.

Akce je každoročním setkáním všech, kteří se zabývají tvorbou mezinárodních vzdělávacích projektů eTwinning v České republice. Cílem konference je podpořit výměnu zkušeností mezi realizátory projektů eTwinning, ukázat příklady dobré praxe a v neposlední řadě umožnit účastníkům vyzkoušet si eTwinningové nástroje v praxi.

Konference byla zahájena 9. 10. slavnostním předáním certifikátů kvality, kde i naše škola získala dva certifikáty. První ze projekt UČÍME SE ČESKOSLOVENSKY a druhý za projekt CREATIVITY GIVES WINGS FOR US. Certifikáty a dárky pro žáky na konferenci převzala paní učitelka Kupilíková a se svými žáky úspěch oslavila 19. 12. 2014.