CESTOVNÍ KANCELÁŘ

30. 4. 2012

Poslední aprílový den ráno dostala každá třída velkou papírovou  plachtu, na niž měli žáci zpracovat údaje o zemi, kterou si vybrali již na začátku školního roku.

8.B si vybrala Jamajku. Celé 3 hodiny třídy psaly, lepily a kreslily informace z oblasti kultury, historie, kuchyně, přírody, geografie…, které si vyhledaly  předem, aby jim šla práce lépe od ruky. Čtvrtou vyučovací hodinu jsme chodili po škole a na vystavených plachtách jsme vyhledávali odpovědi na otázky, která nám zadala každá třída. Během dne také vznikl „katalog naší školní cestovní kanceláře“.

Dnešní projektový den byl velmi zajímavý a všichni si z něj odnesli hodně nových informací a poznatků.

Za 8. B Hana Dobiášová a Kateřina Nováková