Letní škola
Barcelona, Španělsko

Ve dnech 23. - 25. 8. 2012 se v Barceloně uskutečnil již druhý ročník letní školy pro učitele projektu inGenious. Na toto setkání dorazilo přibližně 170 učitelů z celé Evropy.

Hodnotily se moduly, které byly v minulém roce odučeny ve výuce, přínosy jednotlivých aktivit a zkušenosti jednotlivých učitelů v tomto projektu. Českou republiku reprezentovalo 10 učitelů přírodovědných předmětů. Za naší školu se mezinárodní letní školy zúčastnila Martina Kupilíková.

Naše škola se přihlásila a byla vybrána i do třetího ročníku tohoto projektu, kde si žáci budou moci ve výuce vyzkoušet další výukové moduly, které pro ně připravily firmy a podniky z celé Evropy.