Olympiáda z AJ

Historicky první školní kolo olympiády Aj proběhlo ve čtvrtek 16. ledna 2014 pod vedením Mgr. Mertlové a Mgr. Kohoutové. Soutěžilo se ve dvou kategoriích. V první kategorii se soutěže zúčastnilo 5 žáků 7. ročníku, ve druhé kategorii 10 žáků z 8. a 9. ročníku. Všichni soutěžící absolvovali poslechovou a konverzační část.

Do okresního kola, které probíhalo v Kaznějově 11. února 2014, postoupili první a druzí z každé kategorie. V Kaznějově všichni naši soutěžící podali skvělé výkony a i přes to, že jsme rozhodně nebyli považováni za favority, se Vanessa Diana Ebermannová umístila na krásném třetím místě v kategorii starších.

Všem zúčastněným gratulujeme a děkujeme za reprezentaci školy.